Wizyta Świętego Mikołaja

Zaproś Świętego Mikołaja

Wizyta Św. Mikołaja

Każdy z nas będąc dzieckiem marzył o tym, by chociaż raz przyszedł do niego z prezentami Święty Mikołaj. Kiedy zbliża się wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzieci czekają na niego z wielką niecierpliwością i radością.

Marzenie Twojej Pociechy może się spełnić…

Zaproś naszego Mikołaja do domu, a może wspólnie ze znajomymi chcesz zorganizować imprezę z Mikołajem poza nim? Z przyjemnością Ci w tym pomożemy.
Gwarantujemy, że cokolwiek zaplanujesz, my sprawimy, że ten czas będzie wyjątkowy, a chwile spędzone z Mikołajem magiczne i niezapomniane.


Jak wygląda wizyta św. Mikołaja?

Mikołaj przychodzi w umówionym dniu, miejscu i o umówionej godzinie. Informuje Państwa, że już jest wysyłając SMS lub dzwoniąc. Przed wejściem odbiera prezenty z ustalonego wcześniej miejsca. Kiedy prezenty znajdą się już w worku rozlega się głośne pukanie do drzwi i słychać: radosne "Ho! Ho! Ho! Czy są tu dzieci, czy były grzeczne!?" i w drzwiach staje Mikołaj ubrany w profesjonalny strój z workiem pełnym prezentów. Mikołajowi zawsze towarzyszy Elf lub Śnieżynka. Wizyta trwa około 20-30 minut więc jest czas na zabawę i rozmowę z dzieckiem o tym kim chce być jak dorośnie, o tym, co lubi, czym się interesuje, na zaśpiewanie piosenki czy powiedzenie wierszyka no i oczywiście wręczenie prezentów. Taka wizyta to także dobry czas, by Mikołaj poruszył kwestie zachowań, nad którymi dziecko powinno popracować lub porozmawiał na temat np. jedzenia surówek, picia mleka czy mycia ząbków - oczywiście dyskretnie, by nie zawstydzić dziecka. Kiedy spotkanie z Mikołajem dobiegnie końca, a na twarzy Państwa dziecka pojawi się uśmiech od ucha do ucha, Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie następuje rozliczenie za wizytę.

Jak przygotować się do wizyty Św. Mikołaja?

Dobrze by było gdyby Mikołaj wiedział o Państwa dziecku (dzieciach) jak najwięcej, bo przecież Mikołaj wie wszystko. Dlatego prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i podanie informacji, które ułatwią Mikołajowi pracę:

  • imię i wiek Dziecka
  • dokładny adres zamieszkania
  • telefon kontaktowy
  • proponowany termin i godziny wizyty
  • kilka słów o tym czym Dziecko się interesuje, co lubi, a czego nie, kim chciałoby zostać w przyszłości
  • rzeczy, o których chcieliby Państwo, aby Mikołaj porozmawiał z dzieckiem w sposób szczególny
  • miejsce ukrycia prezentów

Jeśli chcesz sprawić radość i zrobić niespodziankę swojemu dziecku zaproś naszego Mikołaja!

Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2024

Ikona telefonu+48505434808

Ikona maila kontakt@kamayu-art.pl

Ikona strzałki