Kilka słów o Kamayu Art. Poznaj nas.

Krótka historia firmy

Kamayu Art powstało w czerwcu 2014 roku. Od tego czasu zorganizowaliśmy ponad tysiąc imprez i warsztatów. Współpracujemy z wieloma przedszkolami i szkołami, instytucjami kultury, fundacjami i gminami, a grono naszych zadowolonych klientów stale się powiększa.
Nasza działalność skupia się na dwóch obszarach: organizowaniu imprez dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów oraz prowadzeniu zajęć integracyjnych i warsztatów artystycznych w przedszkolach, szkołach, stowarzyszeniach i instytucjach kultury.

Nasz zespół tworzą animatorzy z pasją, którzy są duszą firmy i całe serce wkładają w wykonywaną pracę.

Imprezy i zajęcia prowadzone przez nas to gwarancja dobrej zabawy, dużo pozytywnych emocji, moc wrażeń i atrakcji. Organizowane przez nas animacje gwarantują uśmiech od ucha do ucha i czas spędzony aktywnie i twórczo.

Proponujemy Państwu:

  • Profesjonalną organizację i obsługę imprez, zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży (m.in.: urodziny, animacje w trakcie przyjęcia weselnego, komunii, imprez rodzinnych i okolicznościowych, wizytę Świętego Mikołaja).
  • Kompleksową obsługę festynów rodzinnych, pikników, imprez plenerowych, eventów.
  • Animacje dla dzieci i młodzieży podczas targów, szkoleń, konferencji, tzw. strefy dziecka
  • Organizację warsztatów tematycznych i spotkań okolicznościowych w placówkach edukacyjnych i kulturalnych.
  • Organizację biegów dla dzieci.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i przedstawiamy ofertę „skrojoną na miarę”. Realizujemy Państwa pomysły albo proponujemy sprawdzone przez nas rozwiązania.

Animatorzy

Kasia - prezes, master animator

Kasia

Właściciel, animator, trener

Politolog i animator społeczności lokalnych. Od lat prowadzi warsztaty i zajęcia z dziećmi, młodzieżą oraz seniorami w ramach UTW. Kocha swoją pracę, wkłada w nią całe serducho i czerpie z niej ogromną radość. Niepoprawna optymistka. Ciągle w biegu. Miłośniczka poezji i wysokogórskich wędrówek w nieznane. Uwielbia aktywnie spędzać czas, podróżować, odkrywać nowe miejsca, tańczyć i śpiewać.

Marta - master animator

Marta

Animator, face painter

Jest bardzo kreatywną osobą. Jej pasją jest rękodzieło dlatego czuje się jak ryba w wodzie prowadząc warsztaty artystyczne. Swoją pasją dzieli się również malując dziecięce twarze. Uśmiechnięta i pogodna. Uwielbia pracę z dziećmi, która spawia jej wiele satysfakcji i radości oraz daje mnóstwo pozytywnej energii. Lubi śpiewać. W Kamayu Art od samego początku.

Ala - master animator

Ala

Animator

To co uwielbia w pracy z dziećmi i młodzieżą to przepływ energii - widok zadowolonych, uśmiechniętych i dobrze bawiących się grup, zawsze dodaje jej skrzydeł. Lubi wszelkie zajęcia plastyczne, warsztaty kreatywne, które pobudzają wyobraźnię. Wyznaje zasadę, że nawet z czegoś nieoczywistego można zrobić coś efektownego. W ekipie Kamayu Art od 2015 roku.

Patrycja - animator

Patrycja

Animator

Pełna optymizmu studentka pedagogiki. Pracuje z dziećmi od lat jako drużynowa w harcerstwie. Praca z dziećmi daje jej ogromną satysfakcję a ich uśmiechy największą radość. Jej motto: "Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach".

Gosia - animator

Gosia

Animator, face painter

Studiuje budownictwo na Politechnice Wrocławskiej. W wolnym czasie budzi w sobie wieczne dziecko i szaleje z dziećmi: tańcząc, śpiewając, dobrze się przy tym bawiąc. Swoją artystyczną duszę odkrywa malując dziecięce buźki, prowadząc warsztaty artystyczne i skręcając balony.

Ola - animator

Ola

Animator

Jest wesoła i zawsze uśmiechnięta. Bardzo lubi pracę z dziećmi, ponieważ daje jej ona wiele satysfakcji. Radość i uśmiech na twarzach dzieci motywują ją jeszcze bardziej do pracy z nimi. Uwielbia tańczyć, a swoje drugie "ja" pokazuje w trakcie warsztatów artystycznych. Studentka III roku pedagogiki.

Patrycja - animator

Patrycja

Animator

Nie boi sie wyzwań, do animacji podchodzi z pełnym zaangażowaniem i sprawia, że czas spędzony z nią to sama radość. Jako przedszkolanka każdego dnia gwarantuje dzieciom rozwój poprzez zabawę. Kocha swoją pracę i dzieci. Jej motto brzmi: "Kreatywni dorośli to dzieci, które przetrwały".

Emilka - animator

Emilka

Animator

Studentka magisterskich studiów na kierunku pedagogika. Uśmiechnięta i pełna ciepła zawodowo zajmuje się edukacją i wychowaniem dzieci w przedszkolu. Uwielbia tańczyć, tworzyć, bawić się z dziećmi i sprawiać, by na ich twarzach pojawiał się uśmiech. Miłośniczka kina i podróży.

Asia - animator

Asia

Animator

Jest artystyczną duszą, która nie lubi nudy. W animacjach umie wejść w świat dziecka i sama czerpie radość z zabawy. Studiuje pedagogikę wczesnoszkolno - przedszkolną i arteterapię. Ciągle uczy się jak postępować z dziećmi i jak pomagać im, gdy są w potrzebie.

Kinga - animator

Kinga

Animator

Natalia - animator

Natalia

Animator

Szczęśliwa mama małego Kuby, kochająca aktywny wypoczynek i podróże. Doświadczenie w pracy animatora zdobywała pracując w hotelowych mini klubach w Egipcie, Grecji i Turcji oraz podczas praktyk wakacyjnych w USA. Uwielbia bieganie po górach i zdrowe słodycze.

Nikola - animator

Nikola

Animator

Wiecznie uśmiechnięta z głową pełną pomysłów, lekko szalona, próbuje zawsze pozytywnie podchodzić do życia. Jest ambitna i energiczna dlatego praca z dziećmi jest idealnym zajęciem dla niej. Praca jako animator sprawia jej wiele radości zwłaszcza gdy dzieci świetnie się bawią.

Paulina - animator

Paula

Face painter, animator

Swoją przygodę z animacją rozpoczęła w 2014 roku. W czasie studiów ukończyła kurs wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży. Jej ulubioną formą pracy z dziećmi i młodzieżą są warsztaty artystyczne, tańce integracyjne oraz zabawy z chustą KLANZA. Swoją artystyczną duszą dzieli się z innymi tworząc rękodzielnicze cuda, prowadząc warsztaty artystyczne i oczywiście w trakcie malowania buziek.

Wirginia - animator

Wika

Face painter, animator

To uzdolniona dziewczyna, której pasją jest malowanie, grafika i fotografia. Kiedy maluje buźki stara się spełnić każde życzenie. Prowadzi również warsztaty artystyczne i wciąż szuka sposobów na rozwijanie manualnych zdolności u dzieci. Największą nagrodą jest dla niej uśmiech na buzi dziecka. Na codzień pracuje jako edukator i przewodnik w Muzeum Porcelany, gdzie również prowadzi warsztaty.

Justyna - animator

Justyna

Face painter, animator

Wiktoria - animator

Wiktoria

Animator

Energiczna, kreatywna, wesoła uczennica liceum. Od kilku lat pracuje z dziećmi w harcerstwie, co kocha z całego serca. Najlepszą nagrodą dla niej jest uśmiech na twarzy dziecka. Uwielbia taniec i zabawę. Jej głowa jest zawsze pełna pomysłów, nie znosi nudy i właśnie dlatego tak bardzo lubi pracę animatora.

Klaudia - animator

Klaudia

Animator

Energiczna, kreatywna, wesoła uczennica liceum. Od kilku lat pracuje z dziećmi w harcerstwie, co kocha z całego serca. Najlepszą nagrodą dla niej jest uśmiech na twarzy dziecka. Uwielbia taniec i zabawę. Jej głowa jest zawsze pełna pomysłów, nie znosi nudy i właśnie dlatego tak bardzo lubi pracę animatora.

Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2019

+48505434808

kontakt@kamayu-art.pl