Animacje dla dzieci i dorosłych - oferta dla firm

Animacje, zabawy, konkursy i zadowolenie uczestników to ważny element każdej udanej imprezy firmowej bez względu na to czy jest to piknik rodzinny czy impreza firmowa dla pracowników.

My o tym wiemy! Dlatego do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie proponując rozwiązania dostosowane do okoliczności i celu imprezy.

Chętnie zajmiemy się też pociechami Państwa pracowników i zorganizujemy im czas, umożliwiając ich rodzicom nieskrępowane uczestnictwo w zorganizowanych przez Państwa firmę wydarzeniach czy szkoleniach.

Prowadzimy animacje dla dzieci i dorosłych podczas:

  • imprez i eventów firmowych
  • pikników rodzinnych
  • wyjazdów integracyjnych
  • szkoleń i warsztatów
  • spotkań mikołajkowych

Poznaj nasze atrakcje

Pokaz i nauka puszczania wielkich baniek mydlanych

Bańki mydlane

Duże, mieniące się kolorami tęczy, delikatne - sprawiające radość nie tylko dzieciom.

Proponujemy:

  • naukę i możliwość puszczania mega baniek przez uczestników imprezy
  • pokaz baniek mydlanych
  • zamykanie dzieci i dorosłych w bańce mydlanej
  • generator baniek mydlanych

Modelowanie balonów - balonowe kreacje

Animatorzy w jednej chwili potrafią zmienić balony do modelowania w różne zwierzątka, kwiatki, miecze, szable czy samoloty. Każde dziecko ucieszy się z tak miłego i zabawnego prezentu.

Do tworzenia balonowych figurek używamy wysokiej jakości balonów do modelowania. Charakteryzują się one bardzo dobrą jakością tworzywa, żywymi kolorami, dużą wytrzymałością na pęknięcia i biodegradowalnością.


W czasie pikniku rodzinnego - klauni - skręcanie balonów

Facepainting - malowanie buziek

Sprawimy, że dzieci zamienią się w swoje ulubione zwierzątko (tygryska, kotka, pieska, motylka, myszkę czy innego zwierzaczka), postać z bajki (spidermana, księżniczkę z krainy lodu, batmana, pirata i wiele innych). Nie boimy się żadnych wyzwań, choć z doświadczenia wiemy, że dzieci mają nieograniczoną wyobraźnię w tym zakresie.

Zapewniamy sprzęt i akcesoria. Farby oraz brokaty używane przez nas, to produkty wiodących firm na rynku face i bodypaintingu. Są nietoksyczne, bezpieczne dla wrażliwej skóry dzieci i nie powodują podrażnień, są łatwo zmywalne.

Brokatowe tatuaże

To śliczna ozdoba i świetna alternatywa dla malowania buziek. Dzieci same wybierają wzór i kolory. Tatuaże utrzymują się nawet do 7 dni. Oczywiście można je zmyć wcześniej za pomocą ciepłej wody z mydłem lub oliwki.

Kleje i brokaty, których używamy do świadczenia tej usługi posiadają odpowiednie atesty, są bezpieczne i przeznaczone do używania ich na ciele.

Warsztaty kreatywne

Warsztaty to atrakcja, która pozwala wyjść z imprezy z własnoręcznie zrobioną pamiątką. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 20 różnych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, o różnym stopniu trudności, z wykorzystaniem różnych materiałów, które bez problemu możemy dopasować do tematu eventu i które możemy poprowadzić również w plenerze.

Tańce animacyjne i integracyjne

Tańce integracyjne

To dobra zabawa nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale również dla dorosłych i seniorów. W ofercie mamy tańce integracyjne i animacyjne z różnych zakątków świata, tańce dla dzieci i młodzieży, układy taneczne do piosenek z bajek i muzycznych hitów, mixy muzyczne, blok integracyjny (dzieci+dorośli). Świetna zabawa gwarantowana niezależnie od wieku.

Maskotki

Wizyta naszych maskotek zawsze wywołuje dużo pozytywnych emocji. Spotkanie ze słonicą Matyldą, zajączkiem Kamajkiem czy misiem Kamisiem sprawi, że na buzi każdego dziecka zagości uśmiech, a w sercu radość. Nasze maskotki chętnie dołączą do wspólnych zabaw i tańców, zapozują do wspólnego zdjęcia z Waszymi gościmi czy przybiją z każdym piątkę.

Słonica Matylda Zajączek Kamajek

Strefa malucha

Dla najmłodszych dzieci organizujemy wydzieloną i bezpieczną strefę, w której ze swoimi rodzicami/opiekunami i animatorami mogą spędzić czas miło i kreatywnie. Wszystkie rzeczy w tej strefie są przystosowane i bezpieczne do najmłodszych pociech.

Strefa klocków konstrukcyjnych

To świetna alternatywa dla tych, którzy chcą nieco odpocząć od zabawowego szaleństwa i kreatywnie spędzić czas. Do dyspozycji dzieci udostępnimy różnego rodzaju klocki i słomki konstrukcyjne, z których będą mogły składać przestrzenne konstrukcje, pojazdy, budowle i realizować wszystkie pomysły, które przyjdą im do głowy. To świetna zabawa rozwijająca wyobraźnię. Ten kącik cieszy się dużym powodzeniem zarówno u młodszych, starszych dzieci i ich rodziców.

Gry wielkoformatowe

To strefa gier w dużym formacie zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Do dyspozycji czestników są m.in. maty: twister XXL, gra stopy i dłonie o różnych poziomach trudności, łowienie magnetycznych rybek, gra morska przygoda, kółko i krzyżyk, klasy, rzuty do celu, tory do gry w kapsle lub wyścigu żab oraz grę cztery w rzędzie.

Trampek - zamki dmuchane

Zamki dmuchane, zjeżdżalnie

Znakomitym uzupełnieniem naszej oferty animacyjnej są zamki dmuchane i zjeżdżalnie. We współpracy z naszym partnerem, który jest ekspertem od skakania i zjeżdżania przygotujemy kompleksową ofertę zawierającą animacje, wybrane przez Państwa atrakcje oraz zamki i zjeżdzalnie.
Z urządzeniami oferowanymi przez firmę Trampek można zapoznać się na ich stronie.Trampek - dmuchańce

Współpracujemy z firmami oferującymi watę cukrową i popcorn.

Dysponujemy swoim nagłośnieniem.

Zapraszamy do kontaktu z nami


W czasie festyny firmowego W czasie pikniku rodzinnego - klauni - skręcanie balonów
Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2024

Ikona telefonu+48505434808

Ikona maila kontakt@kamayu-art.pl

Ikona strzałki