Animacje dla dzieci na weselu

Ślub i przyjęcie weselne są zawsze dla Państwa Młodych oraz ich gości wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci.

Od miesięcy planowana data ślubu, wybór sali weselnej, sukni Panny Młodej, garnituru Pana Młodego. Tort, wystrój sali, samochód, orkiestra, fotograf, zaproszenia, wyznaczanie miejsc przy stole — to rzeczy, z którymi Młodzi muszą się zmierzyć. Wszystko po to, by w tym dniu było idealnie — by wszystko było, jak z bajki.

Co z dziećmi na weselu?

Dzieci też są ważnymi gośćmi i też tak, jak dorośli powinny zapamiętać wesele, jako wydarzenie niesamowite i wyjątkowe.

My o tym wiemy. Dlatego nasi animatorzy dla dzieci potrafią wyczarować cudowne chwile przepełnione radością i sprawić, aby animacje były niezapomnianą atrakcją dla dzieci.

Dzieci mają swoje potrzeby, mają także swoje oczekiwania. Dla nich nie jest ważna muzyka czy dania, które znajdą się na stołach. Dla dzieci najważniejsza jest zabawa. Wasi najmłodsi goście mają mnóstwo energii, którą należy spożytkować. Są ciekawi nowych rzeczy i poznawania świata. Ta ciekawość i energia powinna zostać skierowana na właściwe tory. Co zrobić, żeby nadmiar energii i chęć poznawania nowych rzeczy nie skończyła się weselną katastrofą? Nie pozwolić dzieciom się nudzić i zorganizować im czas!

Idealnym rozwiązaniem są profesjonalni animatorzy dla dzieci. To oni sprawiają, że najmłodsi uczestnicy wesela świetnie się bawią i nie mają czasu na "głupoty".

Animacje dla dzieci to strzał w 10! Animatorzy sprawią, że dzieci swoją energię spożytkują na radosną i bezpieczną zabawę. Swoją kreatywność wykorzystają w kąciku z klockami konstrukcyjnymi. Małym artystą staną się podczas warsztatów artystycznych i w trakcie przygotowania niespodzianki dla Młodej Pary.

Animatorzy dla dzieci na weselu

Dzieci z panną młodą podczas animacji na weselu

Ważne jest to, aby dobrze ich wybrać. Wbrew pozorom animatorzy zabaw są ważnym elementem uroczystości weselnej.

Nasi animatorzy sprawią, że dzieci na czas animacji "zapomną" o swoich rodzicach. Zajęte zabawą nie będą do nich biegać i pozwolą im na niczym nieskrępowaną zabawę. Swoją pracą wpiszą się w plan wesela, by wszystko było tak, jak wymarzyli sobie Młodzi.

Animatorzy wiedzą czym i jak zająć dzieci na weselu. To oni organizują dzieciom gry i zabawy, warsztaty artystyczne i jak na wesele przystało — tańce i zabawy przy muzyce. Wspólnie z nimi budują cuda z klocków i tworzą niespodziankę dla Młodej pary. Rodzicom natomiast dają pewność, że ich dzieci są szczęśliwe i bezpieczne. Dzięki czemu mogą oni korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie przygotowali dla swoich gości Państwo Młodzi.

Na uroczystość weselną przyjeżdżamy na tyle wcześnie, by spokojnie sprawdzić i przygotować miejsce przeznaczone na animacje. Animatorzy zaczynają pracę zazwyczaj tuż po obiedzie. Od razu zbierają dzieci i zapraszają do wspólnej zabawy. Jeżeli jednak jest taka potrzeba, animatorzy mogą asystować dzieciom już w trakcie weselnego obiadu.

Czym zająć dzieci na weselu? Oferta animacji

Animacje dla dzieci obejmują standardowo 3-4 godziny. Na życzenie Pary Młodej czas ten może zostać dowolnie przedłużony u nas w dniu wesela.

W trakcie animacji prowadzimy:

 • zabawy integracyjne, ruchowe, sportowe, z muzyką w tle,
 • gry,
 • tańce i pląsy,
 • warsztaty artystyczne.

Przygotujemy moc atrakcji m.in.:

 • malowanie twarzy,
 • brokatowe tatuaże,
 • balonowe figurki (zwierzątka, kwiatki itp.),
 • wielkie bańki mydlane,
 • kącik konstrukcyjny,
 • kącik maluszka,
 • wizytę maskotki: misia Kamisia lub słonicy Matyldy.

Dzieci na weselu - animacje

Jeżeli pogoda oraz miejsce wesela na to pozwalają, większość zabaw animatorzy prowadzą na świeżym powietrzu.

Animacje przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Starsze dzieci również mogą brać udział w animacjach i na pewno znajdą "coś" dla siebie.

Dla młodszych dzieci przygotowujemy kącik maluszka (o ile jest na to przestrzeń w miejscu animacji). W kąciku tym dzieci znajdą namioty, tunele, basen z piłeczkami, klocki XXL i zabawki. W kąciku tym maluchy przebywają pod opieką swoich rodziców lub opiekunów.

Gwarantujemy moc wrażeń i to, że dzieci z nami nie będą się nudzić!

Gry i zabawy zawsze dobieramy do wieku dzieci, ich kondycji w danym dniu, pogody oraz miejsca animacji. Wszystko po to, by było komfortowo i bezpiecznie, a dzieci długo z uśmiechem wspominały wesele.

Animatorzy dbają również o to, by był odpowiedni czas na zabawę i odpoczynek. Zwracają uwagę na to, by dzieci nie zapominały o posiłku czy nawadnianiu się.

Animacje dla dzieci prowadzi minimum dwóch animatorów. Ilość animatorów dobieramy do wieku i liczby dzieci biorących udział w weselnych animacjach.

Każde wesele jest inne i wyjątkowe dlatego oferta jest indywidualna. Szczegóły programu animacji oraz atrakcje ustalamy zawsze z zamawiającym. Służymy w tej sprawie pomocą i radą.

Animacje dla dzieci na weselu

Miejsce na animacje dla dzieci na weselu

Miejsce, w którym prowadzone mają być animacje, ma ogromne znaczenie. Wpływa na komfort i bezpieczeństwo dzieci i nasze, ale przede wszystkim na to, jak będzie wyglądał program animacji. Inaczej animuje się w osobnym miejscu, a inaczej dzieląc salę z gośćmi weselnymi. Sala dzielona z gośćmi mocno ogranicza możliwość prowadzenia animacji czy rozłożenia kącika maluszka. Wśród kelnerów wykonujących swoją pracę i szwedzkich stołach nie jest bezpiecznym miejscem. Głośna muzyka z kolei utrudnia komunikację. Uwzględniając obecność dzieci na weselu, warto dopytać czy jest możliwość wydzielenia osobnego miejsca na animację.

Opieka nocna dla najmłodszych dzieci

Nawet podczas najlepszej zabawy przychodzi moment, kiedy dziecięca energia się kończy i młodsze dzieci chcą spać. Jeśli jest dostępny pokój lub inne pomieszczenie warto pomyśleć nad stworzeniem miejsca odpoczynku dla najmłodszych pociech.

Świetnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest opieka nocna. W trakcie opieki nocnej animator po skończonych animacjach czuwa nad spokojnym snem dzieci. Takie rozwiązanie pozwala rodzicom na dalszą zabawę w przekonaniu, że ich pociecha jest wciąż bezpieczna.

Jeśli nie planujemy opieki nocnej, warto powiedzieć rodzicom, do której godziny będą animatorzy. Rodzice, którzy planują odwieźć dziecko najlepiej, aby zrobili to po animacjach. Dziecku będzie przykro, kiedy zostanie zabrane w czasie najlepszej zabawy lub przed wręczeniem prezentu Parze Młodej.

Animacje dla dzieci podczas poprawin

Animatorzy dla dzieci to idealne rozwiązanie nie tylko na wesele, ale również na poprawiny. Jeśli zapewniamy świetną zabawę dzieciom zarówno na weselu, jak i poprawinach to programy animacji są tak ułożone, by jej elementy się nie powtarzały, ale uzupełniały.

Z doświadczenia wiem, że są młode Pary, które decydują się zaprosić dzieci tylko na poprawiny, wtedy też jest przestrzeń, by najmłodszym dzieciom zagwarantować dobrą zabawę, nie martwiąc się, że będą biegały po sali i się nudziły. Animatorzy dla dzieci są świetną receptą na nudę i wiedzą, co zrobić, by Młodym zagwarantować spokojną głowę, rodzicom odrobinę relaksu, a dzieciom zabawę dającą radość i uśmiech od ucha do ucha.

Jeśli chcesz, by najmłodsi goście Twojego wesela miło je wspominali i długo pamiętali, zapraszamy do kontaktu z nami.Oferta Naszych Partnerów

Logo fotobudki Foto Co To?

Jeśli szukacie innych atrakcji, śmiało możemy polecić firmy, z którymi współpracujemy.

Fotobudka

To atrakcja, którą uwielbiają wszyscy zarówno dzieci, jak i dorośli. My polecamy Foto co to - zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą

Logo Trampek.eu

Dmuchane zamki i zjeżdżalnie

Uzupełnieniem naszej oferty animacyjnej mogą być zamki dmuchane i zjeżdżalnie. To atrakcja ciesząca się dużym powodzeniem wśród dzieci. Polecamy urządzenia od specjalistów w tej dziedzinie firmę Trampek. Tu możesz zapoznać się z ich ofertą

Portal Wesele z Klasą

Kamayu Art - animacje dla dzieci podczas wesela. Animatorzy z pasją.

To portal stworzony specjalnie z myślą o Młodych Parach. Znajdziesz w nim usługodawców kierujących swoje oferty właśnie do nich.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na tym portalu. Znajdziesz tu więcej informacji na nasz temat, naszego podejścia do weselnych animacji i tego, jak ważna jest dla nas współpraca z Parą Młodą, by naszą pracą wpisać się w ten idealny dzień. Dzięki opiniom Par Młodych o naszej pracy i współpracy z nami od 5 lat otrzymujemy certyfikat Firmy z Klasą.


Poznaj opinie Par Młodych o naszej pracy. Wierzymy, że niedługo także Twój wpis znajdzie się tutaj!

Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2024

Ikona telefonu+48505434808

Ikona maila kontakt@kamayu-art.pl

Ikona strzałki