Regulamin imprez dla dzieci prowadzonych przez Kamayu Art

 1. Organizatorami imprezy zawierającej animacje dla dzieci są Rodzice/Opiekunowie prawni/Nowożeńcy zwani dalej Zamawiającym.
 2. Zamawiający bierze odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy.
 3. Prowadzenie zabaw i animacji przez animatorów nie polega na przejęciu opieki nad dziećmi a jedynie na zorganizowaniu czasu dzieciom w czasie imprezy.
 4. Wstępnej rezerwacji terminu imprezy można dokonać drogą e-mailową, telefoniczną lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie kamayu-art.pl.
 5. Po potwierdzeniu terminu przez Kamayu Art, Zamawiający zobowiązany jest do wypełnienia Formularza Rezerwacji, do którego link znajduje się na stronie Kamayu Art.
 6. W celu zawarcia Umowy, Zamawiający zobowiązany jest wypełnić w Formularzu Rezerwacji wszystkie wymagane pola, a w szczególności Imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail Zamawiającego oraz miejsce, datę i godzinę planowanej imprezy, a także wybrany scenariusz, warsztaty oraz atrakcje. Wypełnienie Formularza Rezerwacji jest jednoznaczne z zawarciem Umowy na odległość pomiędzy Zamawiającym a Kamayu Art - Ustawa z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827).
 7. W celu zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom uczestniczącym w imprezie Zamawiający powinien poinformować przed imprezą animatora o ewentualnych schorzeniach lub alergiach występujących u dzieci.
 8. Kamayu Art wykorzystuje do malowania twarzy dzieciom farby firmy Snazaroo, które spełniają rygorystyczne przepisy dotyczące bezpieczeństwa i nietoksyczności, dzięki czemu bez obaw można je stosować na skórze dzieci, nawet alergików. Jednak zawsze należy zachować ostrożność i pamiętać, że nawet atestowane produkty mogą wywołać nieprzewidziane reakcje skórne. Zamawiający decydując się na malowanie twarzy dzieci w trakcie przyjęcia, powinien upewnić się, że nie są one uczulone. Zgoda rodziców zwalnia animatorów Kamayu Art od odpowiedzialności związanej ze skutkami wynikającymi z użycia farb.
 9. Przed imprezą Zamawiający powinien przygotować pomieszczenie usuwając cenniejsze przedmioty i zapewniając odpowiednią przestrzeń do przeprowadzenia zabaw i konkursów w czasie imprezy.
 10. W czasie trwania imprezy Zamawiający na własną odpowiedzialność częstuje Gości artykułami spożywczymi.
 11. Kamayu Art podczas prowadzenia animacji w czasie imprezy zastrzega sobie możliwość zmian w ustalonym scenariuszu wynikających z kondycji i energii dzieci, jak również ich chęci do zabawy.
 12. Wszystkie usługi realizowane są z dojazdem do Zamawiającego na terenie Wałbrzycha i okolic. W przypadku prowadzenia imprezy odbywającej się ponad 20 km poza Wałbrzychem, doliczana jest dopłata za dojazd ustalana indywidualnie z Zamawiającym.
 13. Zamawiający wyraża zgodę na umieszczenie zdjęć w imieniu wszystkich uczestników imprezy w Galerii na stronie kamayu-art.pl, portalu społecznościowym Facebook oraz w materiałach promocyjnych firmy.
Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2024

Ikona telefonu+48505434808

Ikona maila kontakt@kamayu-art.pl

Ikona strzałki