Wyzwanie Wielkanocnego Zajączka 2021

Święta Wielkanocne mają inny charakter niż Boże Narodzenie, ale wcale nie muszą być mniej radosne. Można rzec, że Wielkanocny Zajączek to dobry przyjaciel św. Mikołaja i oprócz tego, że zostawia po Wielkanocnym śniadaniu drobne upominki, zaprzyjaźniony z nami przygotował dla dzieci Wielkanocne wyzwanie.
Czy jesteście gotowi do podjęcia wyzwania? .

Wielkanocne Wyzwanie

Zasady

Począwszy od 18 marca (czwartek), aż do 1 kwietnia (czwartek) co dwa dni będzie na Was czekało zadanie - wyzwanie. Zadania będą pojawiały się o godz. 10.00 na naszym Kamayowym fanpage'u na Facebook'u, a dla osób, które poniżej zapiszą sią do newslettera będą wysyłane bezpośrednio na Wasze skrzynki pocztowe.

Nagrody


Za aktywne uczestnictwo w naszej zabawie przewidziane są nagrody: dla 3 uczestników z największą liczbą punktów prezent - niespodzianka. Dla wszystkich uczestników świąteczna gra naszego autorstwa i dyplom za podjęcie wyzwania i udział w zabawie (plik do pobrania).


Co musisz zrobić żeby wziąć udział w zabawie i zdobywać punkty?

Pod postami na facebook'u z zadaniami z konkretnego dnia trzeba wrzucić zdjęcie pracy lub wypełnionego zadania swoich pociech. Za każde wykonane zadanie potwierdzone zdjęciem przyznamy 1 pkt. Dodatkowo przewidzieliśmy 2 zadania specjalne

  • wykonanie świątecznej kartki
  • ,
  • pomoc w wiosenno-świątecznych porządkach
które możesz wykonać ze swoim dzieckiem w dowolnym terminie trwania naszej zabawy między 18.03 a 01.04. Za nie będzie można zdobyć dodatkowe 3 punkty - za każde zadanie specjalne. Pamiętaj, żeby wrzucić zdjęcie z efektem końcowym Waszej pracy (kartka) i w trakcie pracy (świąteczne porządki) pod postem z zadaniami specjalnymi - Post ten będzie przypięty na górze naszego fanpage. Łącznie można zdobyć 14 pkt.

Życzymy Wam miłej zabawy i udanych przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy


Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2021

+48505434808

kontakt@kamayu-art.pl