Animacyjny kalendarz adwentowy 2020

Prezenty

Adwent to czas przygotowania i oczekiwania. Oczekiwania na spotkanie z bliskimi, na pierwszą gwiazdkę, odrobinę wytchnienia, a dla najmłodszych czas oczekiwania na prezenty. W odliczaniu dni do Świąt pomagają nam kalendarze adwentowe. Te tradycyjne, w których pod każdym okienkiem z kolejnym dniem kryje się odrobina słodyczy.
My proponujemy Wam i Waszym dzieciom udział w zabawie: Animacyjny kalendarz adwentowy.

Zasady

W każdy dzień od 30 listopada do 23 grudnia będzie na Was czekało zadanie - wyzwanie. Zadania będą pojawiały się codziennie o godz. 9.00 na naszym Kamayowym fanpage'u na Facebook'u, a dla osób, które poniżej zapiszą sią do newslettera będą wysyłane bezpośrednio na Wasze skrzynki pocztowe.

Nagrody


Za aktywne uczestnictwo w naszej zabawie przewidziane są nagrody: dla 3 uczestników z największą liczbą punktów boxy kreatywne, a w nich materiały i instrukcje potrzebne do wykonania ozdób i pamiątek. Dla wszystkich uczestników świąteczna gra naszego autorstwa i dyplom za podjęcie wyzwania i udział w zabawie (plik do pobrania).


Co musisz zrobić żeby wziąć udział w zabawie i zdobywać punkty?

Prezenty

Pod postami na facebook'u z zadaniami z konkretnego dnia trzeba wrzucić zdjęcie pracy lub wypełnionego zadania swoich pociech. Za każde wykonane zadanie potwierdzone zdjęciem przyznamy 1 pkt. Dodatkowo przewidzieliśmy trzy zadania specjalne:

  • zrobienie i udekorowanie świątecznych ciasteczek
  • ,
  • ubranie choinki
  • ,
  • pomoc w świątecznych porządkach
które możesz wykonać ze swoim dzieckiem w dowolnym terminie trwania naszej zabawy między 30.11 a 23.12. Za nie będzie można zdobyć dodatkowe 3 punkty - za każde zadanie specjalne. Pamiętaj, żeby wrzucić zdjęcie z efektem końcowym Waszej pracy (ciasteczka, choinka) i w trakcie pracy (świąteczne porządki) pod postem z zadaniami specjalnymi - Post ten będzie przypięty na górze naszego fanpage. Łącznie można zdobyć 33 pkt.

Życzymy Wam miłej zabawy i udanych przygotowań do Świąt

8 dni do Świąt
5 dni do Świąt
4 dni do Świąt
3 dni do Świąt
1 dzień do Świąt

Zdrowych, radosnych, pełnych rodzinnego ciepła
Świąt Bożego Narodzenia


życzy Zespół Kamayu Art