Wizyta Świętego Mikołaja

Zaproś Świętego Mikołaja

Wizyta Św. Mikołaja

Każdy z nas będąc dzieckiem marzył o tym by chociaż raz przyszedł do niego z prezentami Święty Mikołaj. Kiedy zbliża się wyjątkowy czas Świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzieci czekają na niego z wielką niecierpliwością i radością.

Marzenie Twojej Pociechy może się spełnić…

Zaproś Mikołaja do domu, a może wspólnie ze znajomymi chcesz zorganizować imprezę z Mikołajem poza nim? My Ci w tym pomożemy.
Gwarantujemy, że cokolwiek zaplanujesz, my sprawimy, że ten czas będzie wyjątkowy a chwile spędzone z Mikołajem magiczne i niezapomniane.


Jak wygląda wizyta św. Mikołaja?

Mikołaj przychodzi w umówionym dniu, miejscu i o umówionej godzinie. Informuje Państwa, że już jest wysyłając SMS lub dzwoniąc. Przed wejściem odbiera prezenty z ustalonego wcześniej miejsca. Kiedy prezenty znajdą się już w worku rozlega się głośne pukanie do drzwi i słychać: "Ho! Ho! Ho Czy są tu dzieci, czy były grzeczne!?" i w drzwiach staje Mikołaj ubrany w profesjonalny strój z workiem pełnym prezentów. Wizyta trwa około 20-30 minut więc jest czas na zabawę i rozmowę z dzieckiem o tym kim chce być jak dorośnie, o tym, co lubi, czym się interesuje, na zaśpiewanie piosenki czy powiedzenie wierszyka no i oczywiście wręczenie prezentów. Taka wizyta to także dobry czas by Mikołaj poruszył kwestie zachowań, nad którymi dziecko powinno popracować lub namówił je, np. do jedzenia surówek, picia mleka czy mycia ząbków. Kiedy spotkanie z Mikołajem dobiegnie końca a na twarzy Państwa dziecka pojawi się uśmiech od ucha do ucha, Mikołaj żegna się i zostaje odprowadzony przez rodziców na korytarz, gdzie następuje rozliczenie za wizytę.

Jak przygotować się do wizyty Św. Mikołaja?

Dobrze by było gdyby Mikołaj wiedział o Państwa dziecku (dzieciach) jak najwięcej bo przecież Mikołaj wie wszystko. Dlatego prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i podanie informacji, które ułatwią Mikołajowi pracę:

  • imię i wiek Dziecka
  • dokładny adres zamieszkania
  • telefon kontaktowy
  • proponowany termin i godziny wizyty
  • czym Dziecko się interesuje, kim chciałoby zostać w przyszłości
  • rzeczy, o których chcieliby Państwo aby Mikołaj porozmawiał z dzieckiem w sposób szczególny
  • miejsce ukrycia prezentów

Jeśli chcesz sprawić radość i zrobić niespodziankę swojemu dziecku zaproś naszego Mikołaja!

Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2019

+48505434808

kontakt@kamayu-art.pl