Animacje na weselu


Ślub i Uroczystość Weselna są zawsze dla Państwa Młodych jak i dla zaproszonych przez Nich gości wydarzeniem, które na długo pozostaje w pamięci.
Od miesięcy planowana data ślubu, wybór sali weselnej, sukni Panny Młodej, garnituru Pana Młodego, tort, wystrój sali, samochód, orkiestra, fotograf, zaproszenia, wyzaczanie miejsc przy stole - to tysiące jakże przyjemnych rzeczy z którmi Młodzi muszą się zmierzyć.
By w tym dniu było idealnie - by wszystko było jak ze snów.
A co z dziećmi? - przecież one też są Państwa ważnymi gośćmi.
Żeby i one zapamiętały Państwa uroczystość i miło ją wspominały proponujemy Państwu Animatorów, ktorzy zajmą się dziećmi.

Animatorzy na weselu

Animacje w czasie wesela

Wbrew pozorom animatorzy powinni być ważnym elementem Uroczystości weselnej.
W czasie gdy Państwa dorośli goście będą się wyśmienicie bawić, ich pociechy będą także się bawić pod okiem doświadczonych Animatorów. To oni zapewnią dzieciom godziny wyśmienitej zabawy, twórcze warsztaty, kreatywne gry no i także jako, że są przecież na weselu - tańce. Ich rodzicom dadzą pewność że ich dzieci są szczęśliwe i bezpieczne pozwalając jednocześnie oddać się niczym niezmąconej zabawie.

Oferta

Na Uroczystość Weselną przyjeżdzamy zazwyczaj tuż po obiedzie, tak aby od razu móc zająć się Państwa dziećmi oraz wraz z nimi przeżyć ważne momenty - życzenia dla nowożeńców czy też pierwszy taniec.

Opieka Animatorów obiejmuje standardowo 3 godziny, jednak zazwyczaj na Państwa życzenie może być przedłużona o kolejny czas.

W trakcie animacji nie zabraknie:

 • wspólnych zabaw (integrujących, ruchowych, kreatywnych czy edukacyjnych)
 • gier
 • konkursów
 • tańców i pląsów
 • warsztatów artystycznych

Przygotujemy moc atrakcji m.in.:

 • malowanie twarzy
 • możliwość zrobienia brokatowego tatuażu
 • balonowe kreacje (zwierzątka, kwiatki itp.)
 • wielkie bańki mydlane
 • zabawy z chustą animacyjną
 • wizytę wielkiego pluszowego dinozaura
Animacje na weselu

Przy sprzyjającej pogodzie (jeśli jest taka możliwość) część zabaw poprowadzimy poza nią - na świeżym powietrzu.

Animacje przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, dla dzieci mniejszych przygotowujemy specjalnie wydzielony i odgrodzony kącik malucha (o ile są na to warunki w sali weselnej) z suchym basenem i zabawkami, w kórym maluchy przebywają pod opieką swoich rodziców.

Gwarantujemy moc wrażeń i to, że dzieci z nami nie będą się nudzić.

Przez cały czas zapewniamy opiekę animatorów, dbamy o bezpieczeństwo i oto, aby był odpowiedni czas na wszystko: zabawę, posiłki czy odpoczynek.

Rodzice w każdej chwili mają wgląd w to, co robią ich pociechy.

Szczegóły programu animacji ustalamy indywidualnie z klientem.

Animacje na weselu

Jeśli chcesz by najmłodsi goście rodzinnych uroczystości miło je wspominali i długo pamiętali zapraszamy do kontaktu z nami.Oferta Naszych Partnerów

Oprócz naszej podstawowej oferty weselnej chcielibysmy Państwu przedstawić ofertę Partnerów, z którymi współpracujemy. Oferta ta pozwoli wzbogacić organizowane przez Państwa Wesele o dodatkowe atrakcje.

Logo Hahafotki.pl

Fotobudka

Niewątpliwie atrakcją, którą uwielbiają wszyscy zarówno dzieci jak i dorośli jest fotobudka. A jeżeli taka atrakcja miałaby zagościć na Państwa uroczystości to tylko Fotobudka Haha Fotki - zapraszamy do zapoznania się z ich ofertą oraz gorąco polecamy!

Dmuchane zamki i zjeżdzalnie

Dobrym uzupełnieniem naszej oferty animacyjnej zarówno tej prowadzonej pod dachem w sali jak i na zewnątrz mogą być zamki dmuchane i zjeżdżalnie. W celu otrzymania szczegółowej oferty i warunków najmu prosimy o kontakt z nami.

Portal Wesele z Klasą

Kamayu Art - animacje dla dzieci podczas wesela. Animatorzy z pasją.
Link do Facebooka Link do Instagramu Link do LinkedIn

Kamayu Art Świat Zabawy i Sztuki - 2014-2019

+48505434808

kontakt@kamayu-art.pl